Ranking Najlepszych Produktów z Hoodia Gordonii

Ranking Najlepszych Produktów z Hoodia Gordonii

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Hoodia - opinie z forum

Hoodia to roślina, która rośnie w jednym miejscu na Ziemi – na terenie pustyni Kalahari. Od wieków wykorzystywana jest jako egzotyczny sposób ułatwiający polowanie w ekstremalnych warunkach, z dala od domu oraz często z maksymalnie ograniczonym dostępem do wody i pożywienia. Od kilku lat znana jest także w Europie i w Polsce, jako jeden ze składników suplementów na odchudzanie. Hoodia hamuje apetyt i wykazuje silne działanie antyoksydacyjne.

Teoria brzmi pięknie. Najciekawsze jednak jest zawsze to, jak sprawuje się dana substancja w praktyce. W przypadku Hoodii sporo można dowiedzieć się na forach internetowych, gdzie toczone są dyskusje, czy Hoodię warto włączyć w swoje zmagania z wagą, czy lepiej tego nie robić.

Sporo o działaniu Hoodii można przeczytać na bardzo popularnej stronie Wizaż.pl. Na forum już kilka wpisów pod zapytaniem jednej z użytkowniczek: Kikiki potwierdza zmniejszanie głodu, jakie zapewnia egzotyczna roślina. Wtóruje jej Tarranturella z jednej strony narzekając na wysoką cenę specyfiku zawierającego Hoodię, ale z drugiej podkreślając, że tylko oryginalna Hoodia może pomóc. Pisze:

„Kupiłam Hoodia Gordonii w kroplach, przez jeden z ponoć lepszych sklepów internetowych. Kończę pierwsze opakowanie i już zamówiłam następne plus tabletki. Nie powiem wydalam DUŻO pieniędzy, ale na mnie to działa (!!!). Jestem typem osoby, która potrafi pochłonąć "tony" jedzenia, a teraz, muszę się zmuszać, żeby wcisnąć w siebie pokarm, bo praktycznie nie odczuwam głodu. Moje wnioski są następujące: TEN PREPARAT DZIAŁA w 100%, ale nie łudźcie się, że kupicie go na Allegro za 50zl (to będzie jakaś masakryczna podróba).”

Inna wizażanka natomiast w tym samym wątku trochę dalej pisze:

„Witam ponownie, mam za sobą już dwa dni z Hoodią... Narazie bez rewelacji, nie odczuwam utraty apetytu, ale jest jeden plus - zupełnie nie mam ochoty na słodycze. Nawet jeżeli mój synek podtyka mi pod nos ciasteczka lub cukierki, zupełnie mnie to nie rusza.”

Dość dobrym źródłem informacji dla osób szukających opinii o Hoodia i jej wpływie na utratę wagi jest strona kafeterii. Na wspomnianym forum przeczytamy, że stosując Hoodię, można schudnąć nawet 20 kilogramów, dzięki temu, że specyfik hamuje apetyt. Jedna z osób zwraca uwagę, że preparaty na bazie Hoodii nie działają. Inna z kolei odpowiada jej, że trzeba poczekać około 14 dni, żeby roślina w ogóle zaczęła coś zmieniać w naszym życiu. Najlepszą z recept na tej stronie przedstawia jedna z osób, która włączyła się w dyskusję oto tymi słowami:

„Preparaty z Hoodią mogą faktycznie przyczynić się do zrzucenia zbędnych kilogramów. Ja schudłam już osiem kilogramów. Ale chcąc się odchudzić, nie wystarczy stosować wyłącznie samych suplementów diety. Trzeba dodatkowo wykonywać jakiś sport oraz zmienić swój dotychczasowy jadłospis. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, to polecam ci jazdę na rowerze, która nie tylko przyczynia się do spalania zbędnych kalorii, ale także ma wpływ na wysmuklenie naszej sylwetki. Co do diety to najlepiej wybrać się do dietetyka. Ale polecam ci dietę białkową. Stosując tę dietę, aktywność fizyczną, a także preparat z Hoodią można uzyskać wymarzoną sylwetkę. Tylko trzeba konsekwentnie dążyć do celu.”

Na temat działania Hoodia Gordonii można przeczytać na jednym z większych forum Gazeta.pl. Tutaj dyskusje toczą się odnośnie nie tylko działania odchudzającego Hoodii, ale również jej wpływu na samopoczucie. Jedna z użytkowniczek forum (madame charmante) napisała, że:

„Ja już drugi raz odchudzam się z Hoodią. W zeszłym roku zrzuciłam 7 kg, w tym na razie 3. Niestety, zima mnie dobiła i przytyłam znowu :) To nie tak, że Hoodia eliminuje u mnie uczucie głodu całkowicie, ale pomaga mi nad nim zapanować. No i pobudza przemianę materii :) Co do pobudzania ogólnie - to ja biorę taką z kofeiną i faktycznie, jestem bardziej na chodzie”.

Forma a skuteczność

Wśród rozmów toczących się na forum nie brak takich, które dotyczą preferowanej formy specyfiku. Z łatwością można znaleźć wypowiedzi mówiące, że Hoodia w tabletkach (np. Hoodia Gordonii Plus) jest skuteczniejsza niż Hoodia w formie płynnej (np. Hoodia Chaser).

Wiele miejsca poświęca się również tematyce źródła nabywania specyfików zawierających w składzie Hoodia. Można poczytać wiele wypowiedzi ostrzegających przed kupowaniem tańszej wersji specyfików dostępnych na serwisach aukcyjnych. Każdy suplement diety lepiej nabywać w dobrych sklepach lub bezpośrednio u oficjalnego dystrybutora. Wszystko po to, by mieć pewność otrzymywania oryginalnego produktu.

Zobacz ranking produktów zawierających wyciąg z kaktusa Hoodia